iChoc Biela čokoláda s vanilkou 80g

80 g
Bio

Milujem ju ....

• , zakúpené v Biogreat.sk

Je chutná, výborne sa hodí aj na prípravu vegánskych koláčikov a zákuskov.

• , zakúpené v Biogreat.sk

• viacmenej asi jediná biela čokoláda Vegan nejak ľahšie zohnateľná, a veľmi ma prekvapila jej chuť

Druh čokolády
biele
80 g
Bio

Biela čokoláda, ktorá namiesto mlieka obsahuje sušený ryžový nápoj (ryžové „mlieko“). Neobsahuje kravské mlieko a je preto vhodná aj pre vegánov. Neobsahuje žiadne náhrady tukov, len kakaové maslo. Je ochutená pravou bourbon vanilkou.

Čokoláda je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Čokoláda je sladená trstinovým cukrom, ktorý obsahuje trstinovú melasu. Všetky ďalšie zložky v čokoláde sú prírodného pôvodu. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne geneticky modifikované zložky (GMO).

Čokoláda od nemeckého rodinného výrobcu Ludwiga Weinricha. Vivani sú napredávanejšie bio čokolády na nemeckom, českom a slovenskom trhu.

Zloženie

Prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, sušený ryžový nápoj 18%, mletý šachorník jedlý (tzv. „zemné mandle“), bourbon vanilka.

Obsah kakaovej sušiny min 40%.

Alergény: môže obsahovať stopy škrupinových plodov, mlieka a lepku.

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Nutričné hodnoty na 100g:

Energia: 2478 kJ / 595 kcalBielkoviny: 0,4 gSacharidy: 56,6 g z toho cukry 43,1 g Tuky: 40,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 24,3 gSoľ: 0,1 g

Krajina pôvodu:

Nemecko

Osobná skúsenosť Lenky ,,Keď mi bola zistená intolerancia laktózy, najviac som sa zľakla toho, že si už nebudem môcť pochutnať na mojej obľubenej potravine, ktorou je čokoláda. Našťastie som celkom rýchlo narazila na vegánske alternatívy, ktoré si teraz neviem vynachváliť. Ich chuť je porovnateľne skvelá, dokonca nechutí tak ,,tučne" ako normálna čokoláda. Vanilkovú mám úplne najradšej, pripomína mi mliečne čokolády."

Milujem ju ....

• , zakúpené v Biogreat.sk

Je chutná, výborne sa hodí aj na prípravu vegánskych koláčikov a zákuskov.

• , zakúpené v Zelený obchodík

Mám dcéru vagónku a potrebovala som vajanskú čokoládu. po ochutnaní som bola spokojná aj ja.

• Jemná chutná
  • , zakúpené v Biosfera.sk

nuz, spociatku som k nej pristupoval opatrne, avsak po tom ako ju ochutnala dcerka, zacala ju volat kinder:), v kazdom pripade je super, je veganska (takze aj pre alergikov na BKM), bez soje, vlcieho bobu a za super cenu, aspon v eshope, kde som ju kupoval ja

• , zakúpené v Superpotravina.sk

Skvelá chuť aj bez mlieka pre ľudí s intoleranciou alebo alergiou na mlieko

Mám alergiu na BKM ,tato čokoláda chutí vynikajúco

• , zakúpené v Biogreat.sk

Naše deti ju milujú, teraz majú obdobie čokolády/ 6 a 9 rokov/. Ja im ju nejem,ale občas mi z nej dajú, aby som ich nekritizovala, že jej jedia veľa

spokojnosť